KAMPIRANJE 2017

Športni pozdrav članicam in članom ŠD Preserje!

Še dober mesec nas loči od vsakoletnega kampiranja nekje v naši prelepi Sloveniji, ki bo tokrat jubilejno 10.. Naši vrli organizatorji »Raziskovalci slovenskega ozemlja« so se že podali v izvidnico in našli vrhunski prostor za letošnje kampiranje. Ker pa bi radi popestrili priprave na ta dogodek, so si zamislili igro : Le kje bi to bilo? Kot namigi vam bodo v pomoč priložene slike. Danes prilagajo prvo sliko z izbrane lokacije. Kdor bo uganil kraj, oziroma bo najbližje tej lokaciji, bo bogato nagrajen. Nagrada bo podeljena na Kampiranju 2017. Lov na nagrade je odprt do 15.5.2017 tako, da odgovor pošljete na mail marjan.loboda2@gmail.com.

Sodelovanje v nagradni igri je omogočeno vsem članicam in članom  ŠD Preserje in tudi vsem, ki so kadarkoli bili naši člani!