PLESNI TEČAJ IN RAČUNALNIŠKI TEČAJ

Športno društvo Preserje organizira za svoje člane naslednji dve aktivnosti:

Ø  Plesni tečaj v plesni šoli Miki. Plesni tečaj bi potekal v Plesnem centru PŠ MIKI (Zgornje Jarše, Kamniška cesta 24a).

Na voljo so termini:

– Sreda 20:00 – 21:30 ali

– Nedelja 20:30 – 22:00

Trajanje tečaja: 8 tednov

Cena tečaja: 95,25 € na par (do 8 parov)

88,90 € na par (za 9 in več parov)

Program: začeli bi z začetnim tečajem. Naučili osnov angleškega in dunajskega valčka, fokstrota, techno swinga, čačača-ja in polke.

Vsi člani, ki ste zainteresirani za tečaj, prosim sporočite na ta mail svoje podatke in želeni termin, ki bi se ga želeli udeležiti, do 28.02.2018.

Ø  Računalniški tečaj za osnove računalništva. Tečaj bi potekal v OŠ Preserje pri Radomljah. Tečaj bo izveden, če bo zadosti prijav. (vsaj 10 oseb)

Vsi člani, ki ste zainteresirani za računalniški  tečaj, prosim sporočite na ta mail svoje podatke in želeni termin, ki bi se ga želeli udeležiti, do 28.02.2018

Lep pozdrav,

Sabina Zupan